Z kajakiem na Bornholmie

Kajakarstwo morskie na Bornholmie to wyjątkowy, ekscytujący sposób na odkrywanie i poznawanie naturalnego dziewiczego piękna tej uroczej duńskiej wyspy. Z roku na rok rośnie zainteresowanie tym sportem i obecnie oferowany jest szeroki i wszechstronny wybór programów.

Wiosłując kajakiem morskim, można poznać dziewiczą naturę Bornholmu w inny i fascynujący sposób. Na wyspie można wziąć udział w kursach i wycieczkach z przewodnikiem, a nawet wynająć sprzęt i wyjść na wodę. Patrząc na wyspę z kajaka zobaczymy zupełnie inną stronę Bornholmu - piękną różnorodność skalistego wybrzeża, naturalne jaskinie i sztuczne ruiny.

 

mapka miejsc do uprawiania kajakarstwa

Dokąd popłynąć?

mapa kajakowa Bornholm
 

Hammerhavnen

Jest punktem wyjścia dla wspaniałej wycieczki kajakowej. Żeglując wzdłuż urwistego wybrzeża Bornholmu, zobaczymy wyjątkowe formacje skalne wyspy, takie jak Głowa Lwa i Głowa Wielbłąda oraz jaskinię Mokrego Piekarnika w pobliżu ruin zamku Hammershus.

kajakarstwo morskie
 

Skaliste wybrzeże Årsdale

Spływy kajakowe z Årsdale to zapierające dech w piersiach krajobrazy Bornholmu. Zaraz za główkami portu, płynąc wzdłuż wybrzeża, zobaczymy piękne, zróżnicowane formacje skalne.

spływy kajakowe na Bornholmie
 

Plaża Balka

Rodzinne centrum sportów wodnych na Balce organizuje codziennie wycieczki kajakowe z przewodnikiem. Centrum oferuje bezpieczne środowisko z doskonałymi udogodnieniami i profesjonalnymi kursami dla całej rodziny.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Facebook
Instagram