Golf na Bornholmie

Golf na Bornholmie to propozycja nie tylko dla profesjonalistów.

Golf na Bornholmie jest bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu. Sport ten za sprawą wymarzonych wprost warunków ściąga na Bornholm rzesze miłośników z całej Europy.

Cztery osiemnastodołkowe pola osadzone w bajkowych sceneriach wśród drzew, skał, stawów i hektarów przyciętej z dokładnością co do milimetra szlachetnej trawy, są miejscem zmagań setek zawodników z wielu stron świata. Można tu spotkać ludzi z USA, Kanady a nawet Szejków z państw arabskich. Coraz częściej słychać też polską mowę.

Każde z tych pól posiada odpowiednio przygotowaną bazę, to jest:
-wypożyczalnię sprzętu,
-szatnie z łazienkami dla graczy,
-punkty gastronomiczne.


Oprócz tego istnieje możliwość skorzystania z nauki gry pod okiem trenera. Pola golfowe na Bornholmie są znane w całej Danii i ściągają wielu świetnych zawodników.

Położenie pól golfowych

www.bornholmsgolfklub.dk
Bornholms Golf Klub – 3 km na wschód od Rønne

Jest to świetnie przygotowane pole, w sam raz dla wymagających amatorów tego sportu. Położone jest na skraju Ronne, gdzie wspaniale komponuje się z tamtejszym krajobrazem. Dogodne usytuowanie i osłonięcie dołków sprawia, że możliwe jest korzystanie z niego również podczas wietrznej pogody.

www.roegolfbane.dk
Nordbornholms Golf Klub Rø Golfbane

Gudejem w pobliżu Rø, w północnej części wyspy Bornholm. Jego wyjątkowe walory to własny, niepowtarzalny charakter, bogactwo wrzosów, lasów i niezwykły urok okolicznych zboczy klifowych.

www.dueodde-golf.dk
Dueodde Golf Course – Nexø

Mieści się na zachód od Dueodde, będąc w południowej części wyspy wypada skorzystać z oferty tutejszego pola golfowego, które położone jest bezpośrednio przy słynnej plaży Dueodde. Ze względu na swoiste warunki jest ono dobrym miejscem dla początkujących graczy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Facebook
Instagram