Melstedvej - wędkarstwo morskie

Melstedvej znajduje się między ujściem z Kobbe Å i Kelse Å. To miejsce połowów nie jest jeszcze jednym z najczęściej odwiedzanych na Bornholmie, ale może być co najmniej tak samo satysfakcjonujące, jak bardziej znane łowiska. Jeśli znajdziemy tu ryby, są one często dość duże, między 60 a 80 cm. 

Położenie łowiska

Położenie i parking

To miejsce połowów znajduje się między Bølshavn i Gudhjem.

Parking jest dostępny tutaj: Parking

Można też zaparkować pomiędzy ścieżką pieszą a ścieżką rowerową. 

Dostępność łowiska

Dostępność

 

Melstedvej jest małą płytką zatoczką, która zaczyna się od miejsca, w którym parkujemy i idziemy przez las w kierunku morza. Następnie można iść w prawo lub w lewo i zatrzymać się przy kamieniach, pęknięciach w skałach i poza strefą kamieni. Można też łowić z lądu, ale w niektórych miejscach na tym odcinku można minąć pasy wodorostów i tym samym uzyskać większy dostęp do obszaru połowów.

Strefy ochronne

Strefy chronione

 

Pas ratunkowy w Kelse Å od 16 września do 15 stycznia i całoroczna ochrona w Kobbe Å. (Cały rok). Aby zobaczyć i przeczytać więcej - napisz Bornholm w polu wyszukiwania pod tym linkiem: Fredninger Bornholm

Pory roku

Pory roku

 

Tutaj można łowić ryby przez cały rok.

zalecana przynęta

Zalecana przynęta na to miejsce połowów na Bornholmie

 

Późna jesień, zima i wczesna wiosna: brązowy, czarny / czerwony, różowy - na mrugnięcie, przybrzeżne chybotanie i muchy.

Wiosna, lato i wczesna jesień: srebro, biel, srebro / błękit, biel / zieleń - na mrugnięciu, przybrzeżne chybotania i muchy.

BORNHOLM


Bornholms Museum

orllo

Nasi Partnerzy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Facebook
Instagram