Golf na Bornholmie

Golf na Bornholmie to propozycja nie tylko dla profesjonalistów. Golf na Bornholmie jest bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu. Co za tym idzie, na każdym z pól można skorzystać z lekcji gry i spróbować trafić do dołka. Można również niedrogo wypożyczyć sprzęt do gry.

Usytuowanie pól golfowych

Bornholm jest wymarzonym miejscem dla osób lubiących grać w golfa. Panują tam idealne warunki do uprawiania tej dyscypliny sportu. Pola golfowe usytuowane są pośród pól, lasów, jezior i skałek. Do dyspozycji turystów są trzy pola golfowe z 18 dołkami. Pola udostępnione są przez cały rok

Pola golfowe


Bornholms Golf Klub – świetnie przygotowane pole, w sam raz dla wymagających amatorów. Położone jest na skraju Rønne, gdzie wspaniale komponuje się z tamtejszym krajobrazem. Dogodne usytuowanie i osłonięcie dołków sprawia, że możliwe jest korzystanie z niego również podczas wietrznej pogody.

Nordbornholms Golf Klub Ro Golfbane – znajduje się w północnej części wyspy Bornholm niedaleko Gudhjem. Jego wyjątkowe walory to własny, niepowtarzalny charakter, bogactwo wrzosów, lasów i niezwykły urok okolicznych zboczy klifowych.

Dueodde Golf Course – będąc w południowej części wyspy wypada skorzystać z oferty tutejszego pola golfowego, które położone jest bezpośrednio przy słynnej plaży Dueodde. Ze względu na swoiste warunki jest ono dobrym miejscem dla początkujących graczy.Bornholms Museum
Nasi

Partnerzy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
Facebook
Instagram