BORNHOLM

Witamy na stronie

o duńskiej wyspie Bornholm

Cieszymy się bardzo, że zawitaliście Państwo na strony witryny poświęconej duńskiej wyspie Bornholm - zwanej również Perłą Bałtyku, Majorką Północy oraz Słoneczną Wyspą.

Jest od ponad stu lat atrakcyjnym miejscem wyjazdów turystycznych - i wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem turystów z niemalże całej Europy.

Wyspa posiada także - poza niezaprzeczalnie wywierającą wielkie wrażenie naturą i znakomicie rozbudowaną infrastrukturą turystyczną - swa własną, niezmiernie fascynującą historię i interesującą kulturę, w tym również związaną z Polską.

 

Zawarte tutaj informacje kierujemy do wszystkich zainteresowanych Bornholmem jako miejscem będącym w w linii morskiej najbliższym sąsiadem Polski oraz do turystów pragnących poznać wyspę na "własną rękę".

Podane tutaj i nieustannie aktualizowane informacje dotyczą historii i natury Bornholmu oraz atrakcji turystycznych i informacji praktycznych, np: jak dostać się na Bornholm? gdzie przenocować i jak dokonać rezerwacji? co i gdzie zjeść? jakie są aktualne ceny? co warto zobaczyć? gdzie i jak najlepiej wypocząć?

Nie znaleźliście Państwo odpowiedzi na swe pytania? Prosimy o kontakt, a postaramy się jak najszybciej uzupełnić podane informacje. Wszelkie komentarze i uwagi na temat naszej witryny będą dla nas również bardzo cenne.

Zapraszamy także do udziału w dyskusji na nowo otwartym forum.

Do zobaczenia na Bornholmie!
MICE

na Bornholmie

Oferujemy wszelkiego rodzaju formę współpracy przy organizacji wyjazdów firmowych. Incentive, wypoczynek, wycieczka krajoznawcza połączona z jazdą na rowerach, czy też aktywny wypoczynek z elementami zwiedzania.

Konferencja, wyjazd integracyjny, a może zawody? Opowiedzcie nam o swoich oczekiwaniach, a nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby czas spędzony na Bornholmie był niezapomniany. Zadbamy również o najwyższą jakość obsługi oraz atrakcyjne ceny.

Sprawdźcie nasze realizacje!
incentiv
INCENTIVE
wędkarstwo morskie
WĘDKARSTWO
MORSKIE
zwiedzanie z przewodnikiem
ZWIEDZANIE
Z PRZEWODNIKIEM
zawody
ZAWODY
konferencje
KONFERENCJE
usługi vip
USŁUGI VIP
wycieczki autokarowe
AUTOKAREM
na rowerze
NA ROWERZE
piesze wędrówki
PIESZE
WĘDRÓWKI
rejsy morskie
REJSY
MORSKIE
gra miejska
GRA
MIEJSKA
catering
CATERING

SKONTAKTUJ SIĘ

baltic jazz regata
majorka północy

Bornholm

Majorka Północy

 • Bornholm to niezwykle malownicza wyspa położona na Morzu Bałtyckim, należąca do Danii, oddalona o niecałe 100 km od polskiego wybrzeża- co sprawia, że jest bardzo popularnym celem podróży polskich turystów.


 • Piękne plaże, przyroda i architektura zachwycają wszystkich odwiedzających tą cudowną wyspę.
 • Kuchnia i smaki

  na wyspie Bornholm

  aircashback

  Wybrane atrakcje

  na Bornholmie

  Ostatnie wpisy
  na naszym blogu
  Dookoła Bornholmu rowerem z dzieckiem – cz. 2 Dookoła Bornholmu rowerem z dzieckiem – cz. 2

  Początkowo kusiło nas, aby wrócić na wczorajszą plażę, jednak zdawaliśmy sobie sprawę, że trasa, jaką mieliśmy do pokonania tego dnia nie będzie najła

  Dookoła Bornholmu rowerem z dzieckiem – cz. 1 Dookoła Bornholmu rowerem z dzieckiem – cz. 1

  Jest u mnie taki zeszyt. W zeszycie tym zapisuję w punktach cele, które wyznaczyłam sobie do zrealizowania. Właśnie „cele”, a nie „marzenia”, bo to do  Bornholms Museum

  Nasi

  Partnerzy

  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję
  Facebook
  Instagram